Cenuta İndirim Kodu

Günümüzde artık dijital dünyada ne kadar var olursak, elde edeceğimiz başarılar da bir o kadar artıyor. Çünkü özellikle son 5 yılda artık dijital yatırımların boyutu çok yüksek seviyelere çıktı. Bu durum da hizmet sunumu, bilgi aktarımı ve ticaret gibi pek çok konuda web sitesi ile internet mecralarında var olmayı gerektiriyor. Web sitesi denince de hiç kuşkusuz ki alan adı ve hosting akla gelir. Alan adında ayrıcalıklar firmadan firmaya çok değişiklik göstermese de hostingde durum böyle değil. Yanlış hosting tercihi ile devasa seviyelere ulaşan zararlara uğranabilir. İşte biz de bu içerikte size doğru hosting seçimi ve avantajlı bir hosting firmasından bahsedeceğiz. O da Cenuta. Avantajlı olmasının ötesinde Cenuta indirim kodu ile hem kârlı hem de ayrıcalıklı bir hizmet alabileceksiniz.

Cenuta Hosting

Cenuta İndirim Kodu: Hosting Nedir?

Bir evi inşa etmek için nasıl bir arsaya ihtiyacımız varsa, web sitesini barındırmak için de bir hostinge ihtiyaç vardır. Hosting web sitesinin barınma alanıdır. Zaten kelime anlamı da “web barınma alanı” olarak geçiyor. Bunun yanında hosting, web sitenizdeki dosyaların ve veritabanının saklanması ve sürekli web sunucularında açık halde tutulması anlamına gelir. Web sunucularını da bir bilgisayar gibi düşünebilirsiniz. Standart bilgisayardan çok daha gelişmiş ve sürekli açıktır. Çünkü ziyaretçileriniz ve siz sürekli olarak web sitesine erişmek istersiniz. Bunun için de web sunucusunun 7/24 açık olması gerekir.

Hosting Seçimi Neden Önemlidir?

Web sitesi açan kişiler, domainlerini bir firmadan satın aldıkları hostinge bağladıktan sonra artık web sitesini yayımlayabilirler. Ancak hosting seçiminde dikkatli olunmazsa, ilerleyen süreçte pek çok zarar ile karşı karşıya kalınabilir. Bu zarar maddi olabileceği gibi manevi de olur. Ayrıca;

 • Ziyaretçileriniz için kesintisiz bir şekilde yayında olabilmek,
 • Müşterilerinizin güvenini sarsmamak,
 • Maddi kayıplar yaşamamak,
 • Arama motorlarındaki sıralamanızda kayıplar yaşamamak ve daha pek çok sebep göz önünde bulundurulduğunda, hosting seçiminin önemi ortaya çıkmaktadır.

Yukarıda da anlatıldığı üzere, hosting seçimi internette etkili şekilde yer alabilmeniz için son derece önemli. Ancak bunu her hosting firmasından aldığınız hostingle gerçekleştiremezsiniz. İşte bunun için de doğru hosting seçimi çok önemli.

Yanlış Hosting Seçimi Nelere Sebep Olur?

İnternet sitenizi yayına aldığınızda yanlış hosting seçimi sebebiyle pek çok sorun yaşarsınız. Bu sorunlar genel olarak şöyle sıralanabilir.

 • Yaşadığınız teknik sorunlar için muhatap bulmakta zorlanırsınız.
 • Belirsiz aralıklarla web sitesine erişimde sorun yaşarsınız.
 • Sunucu hatalarıyla sık sık karşılaşırsınız.
 • Sorularınıza cevap bulamazsınız.
 • Yedeklemede yaşanan eksiklikler sebebi ile maddi ve manevi kayıplar yaşarsınız.
 • Kötü niyetli kişilerin saldırılarına açık olursunuz.
 • İnternet sitenizin yavaşlığı size memnuniyetsiz kullanıcı ve arama motorlarında sıralama kaybetme olarak geri döner.

Yanlış hosting seçerseniz nelere maruz kalabileceğinizden kısaca bahsettik. Bunlar yalnızca bazıları. Bu nedenle hosting firması seçerken, mutlaka kaliteden taviz vermemeniz size ayrıcalıkları kazandıracaktır. İşte bu noktada da Cenuta yanınızda.

Cenuta Hosting İndirim Kodu

Cenuta İndirim Kodu: Hızlı, Ayrıcalıklı ve Uygun Fiyatlı Hosting Firması

Tamamen Türk sermayesi ile 2020 yılında İzmir’de kurulmuş olan Cenuta; web sitesi sahiplerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Cenuta Telekomünikasyon Anonim Şirketi adı ile kurularak; son teknolojinin getirdiği olanakları, yenilikçi ve kullanıcı dostu olarak 7/24 teknik destek avantajı ile web sitesi sahiplerine sunmaktadır. Cenuta’dan “Alan Adı” satın alabileceğiniz gibi;

7/24 teknik destek sözü veren Cenuta, uygun fiyatlı hosting hizmetini sınırsız ayrıcalıklar ile müşterilerine sunmaktadır. Bunun ötesinde Cenuta indirim kodu ile ayrıcalıklı hizmeti uygun fiyatlar ile taçlandırabilirsiniz.

Cenuta’dan Hosting Almanın Avantajları

Sektördeki pek çok hosting firmasının açık ara önünde yer alan, bunu 7/24 teknik desteği ve yenilikçi çözümlerine borçlu olan Cenuta, aşağıdaki avantajları ile web sitesi sahiplerinin tercih odağı konumunda. Şimdi diğer hosting firmalarında olmayan ancak Cenuta’da olan ayrıcalıklardan bahsedelim:

 • Ücretsiz Günlük Yedekleme
 • SSH Desteği
 • Nesne Önbellekleme (Object Caching)
 • Memcached Desteği
 • JetBackup Modülü

Yukarıdaki özellikleri ile farklılaşan Cenuta, bu sebeple en iyi hosting firmaları arasında yer alıyor. Ayrıca Türkiye’de hiçbir hosting firmasında olmayan bu özellikler sebebi ile web sitenizi daha etkin bir hostingde barındırabilecek, 7/24 muhatap bulabileceksiniz. Bunların yanında;

 • Sektöre göre daha uygun fiyatlar,
 • 30.000+ müşteri,
 • En düşük fiyatlarla barındırma hizmetleri ve
 • %30 indirim kodları ile Türkiye’deki en avantajlı ve ayrıcalıklı hosting hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Düşük fiyatlar ile hosting sunan ve bunu kaliteden taviz vermeden gerçekleştiren Cenuta, %30 indirim kodları ile sağladığı avantajlarını daha büyük boyuta taşıyor.

Cenuta WordPress Hosting

Cenuta İndirim Kodu

En iyi hosting seçeneklerini sunan Cenuta, teknik destek konusunda çığır açmış durumda. 7/24 çok hızlı (dakika ve saniye bazında) teknik destek, hız konusunda sağladığı avantajlar, ücretsiz günlük yedekleme ve daha pek çok avantajın ötesinde, %30 indirim kodu ile daha da ayrıcalıklı. Cenuta indirim kodu için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • %30 Cenuta indirim kodunu kullanmak için bu bağlantıya tıklayın ve Cenuta sitesine giriş yapın.
 • Alacağınız hizmetleri seçin ve ödeme ekranına gidin.
 • İndirim kodunu Promosyon Kodu bölümüne girin.
 • Promosyon kodu bölümüne onurozden kodunu girerek alışverişinizi düşük fiyatla tamamlayabilirsiniz.

%30 Cenuta indirim kodu ile ayrıcalıklı hizmetlerinin yanında uygun fiyatı da ekleyen Cenuta, Türkiye’deki en iyi hosting firması olma özelliğini ön plana çıkarmaktadır. Her geçen gün yeni teknolojilere en hızlı şekilde entegre olan Cenuta ile siz de güvenilir hosting avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun ötesinde Cenuta ile iş birliği içerisinde olan Onur Özden Web Çözümleri, size Cenuta indirim kodu avantajını sunmuştur.

Kurumsal Web Tasarım

WordPress Hizmetleri: Onur Özden Web Çözümleri

Açık kaynak kodlu bir yazılım olan WordPress hizmetleri ile ilgili tüm süreçlerde web sitesi sahiplerine hizmetler sunan Onur Özden Web Çözümleri, müşterileri için avantajlı hizmetler oluşturmaya devam etmektedir. WordPress ile ilgili olarak;

 • WordPress Hız Optimizasyonu,
 • WordPress Güvenlik Optimizasyonu,
 • WordPress Hata Ayıklama ve
 • WordPress Özelleştirme hizmetleri sunan Onur Özden Web Çözümleri, kullanıcı odaklı web siteleri oluşturma noktasında sizin yanınızda yer alıyor.

Başarılı bir web ajansı olan onurozden.com.tr, WordPress ve kurumsal web tasarım konularında uygun fiyatlı, avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Cenuta ile çalışan Onur Özden Web Çözümleri, müşterilerine avantajlı hizmetler sunmanın ötesinde, diğer alanlarda da avantajlardan yararlanma fırsatı veriyor. Onur Özden Web Çözümleri’nin web sitesi onurozden.com.tr Cenuta’da WordPress Hosting paketinde barınmaktadır. 

Cenuta Hosting Promosyon Kodu

Cenuta ve Onur Özden Web Çözümleri İş Birliği

Dijital dünyada arama motorlarında yer almanın yolu, özel olarak hazırlanmış bir web sitesine sahip olmaktan geçiyor. İşte bu noktada ihtiyacınız olan hizmetler;

 • Alan Adı,
 • Hosting,
 • Web Sitesi Kurulumu,
 • WordPress Hizmetleri 
 • SEO Hizmetleri
 • SEM Hizmetleri
 • Diğer Hizmetler olarak tanımlanabilir.

Bu sürecin ilk iki aşaması olan “Alan Adı” ve “Hosting” hizmetlerini Türkiye’nin ayrıcalıklı hosting firması olan Cenuta’dan alabilirsiniz. Üstelik yapılan iş birliği sayesinde Cenuta indirim kodu kullanarak. Sizin için hazırladığımız Cenuta indirim kodu: “onurozden” (tırnak işaretleri olmadan). Bu kod sizin için %30 indirim sağlar.

Sürecin devamındaki “WordPress” ve “Kurumsal Web Tasarım” hizmetlerini ise Onur Özden Web Çözümleri’nden alabilirsiniz. Onurozden.com.tr size bu süreçte her hizmet detayını en avantajlı şekilde sunmakta, böylece kullanıcı odaklı, hızlı ve SEO uyumlu bir web sitesine sahip olabilmektesiniz. Onur Özden Web Çözümleri ile Cenuta arasında yapılan iş birliği neticesinde, aldığınız kaliteli hizmetleri %30 Cenuta indirim kodu ile süsleyebilirsiniz. Şimdi siz de Cenuta indirim kodunu kullanın ve en iyi hosting firmasından en uygun fiyata ayrıcalıklı hosting hizmeti alın.

Bu İçeriği Oylayın:
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
Onur Özden

Yazar

Onur Özden

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X

Hemen Teklif Alın

profesyonel
çözümler

Kurumsal Yazılım Firması mı Arıyorsunuz?
Bilgi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli çözümlerimizle tanışmak için formu doldurmanız yeterli.

Yanıtla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba!
Onur Özden Web Çözümleri ile iletişime geçmek için hemen bu mesajı yanıtlayın.