Google SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Herşeyi yapmaktansa, bildiğimiz en iyi şeyleri yaparak, iyi sonuçlar aldığımızı gördüğümüzden dolayı kendimize bir sınır çizdik. Ve harika sonuçlar alacağımız işlerimizi bu sitede kısaca anlatarak, sizin internet yolculuğunuzda size eşlik etmek istedik.

Aşağıda hizmet kategorilerimizi incelediğinizde sizin gibi baktığımızı, hakkımızda yazısını okuduğunuzda ise sizin gibi olduğumuzu fark edecek ve birlikte başarabileceğimize dair bir kanaate sahip olacağınızı biliyoruz.

Şu hizmet kategorilerini inceleyerek başlayabilirsiniz:

Tek Seferlik SEO

Web sitenizdeki SEO hatalarının düzeltilmesini ve web sitenizin Google SEO uyumlu hale getirilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tek Seferlik SEO hizmeti sayesinde düşük bir bütçe kullanarak web sitenizi temel olarak Google SEO uyumlu hale getirebiliriz.

WordPress Tek Seferlik SEO

Aylık SEO

Web dünyasına aşina olan kullanıcılar olarak SEO kavramını sıklıkla duyuyoruz. Web sitenizden gelir elde etmek istiyorsanız ve bunu sağlayacak bir firma arayışındaysanız doğru sayfadasınız. Aylık SEO hizmetiyle uzun vadeli başarı ve performans garantili Aylık SEO hizmeti içeriklerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Web sitenizin seçtiğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya girmesini sağlıyoruz. Anahtar kelimenizin hacmiyle doğru orantılı olarak web siteniz ilk sayfaya yerleştiğinde web sitenize daha çok organik ziyaretçi gelir. Bu ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek bizim işimiz!

WordPress Aylık SEO

Neden Onur Özden Web Çözümleri?

Bir web sitesine sahip olmak, internette müşteri edinebileceğiniz anlamına gelmiyor. Ancak başarılı bir SEO çalışmasıyla sektörünüzdeki anahtar kelimelerde ilk sayfaya girmekle beraber müşteri ediniminiz artacaktır. SEO hizmeti uzun vadede başarıya ulaşabileceğiniz bir hizmettir. SEO uzmanı adı altındaki çoğu freelancer ve firma yasal olmayan yöntemleri kullanmaktadır. Yasal olmayan yöntemlerin kullanılması hukuki açıdan riskli olduğu gibi Google’ın domaininize ceza vermesine neden olur. Bu yöntemler kısa vadede başarı sağlarken, uzun vadede siteyi kullanılmaz hale getirir. SEO çalışmamızda tamamen yasal ve Google’ın sevdiği yöntemleri kullanıyoruz. Başarı ve SERP’te yükseliş garantisi sunuyor, sözleşme ve fatura ile çalışıyoruz. 

SEO Hizmetleri

seo hizmetleri

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

E.Yiğit Akb
E.Yiğit Akb
05/08/2022
Doğrulanmış
Kendisi oldukça profosyoneldir.Düz mantık sorularınıza bile üşenmeden cevap verir.Yaptığı iş harika.Wordpress sitem için hızlandırma,cls-lcp hatalarını düzeltme,görsel olarak ayarlar vb gibi hızlandırma dan tutun da sunucu için ayarlara kadar herşeye el attı.Hemen hemen her an ulaşabileceğiniz,bahane üretmeyen bir insan.Gözü kapalı çalışabilirsiniz.Sonuç : mükemmel.
EFE PARK
EFE PARK
01/08/2022
Doğrulanmış
Hatalara zamanında ve profesyonelce mudahale edilmesi harikaydı teşekkürler
Hakan Şahin
Hakan Şahin
26/07/2022
Doğrulanmış
kendısı cok hızlı bır sekılde cozumledı sorunumuzu.tesekkur ederiz
Garantili Koçluk
Garantili Koçluk
19/07/2022
Doğrulanmış
Hemen Tasarım platformunun tavsiyesi üzerine tercih ettik. Web site hızlandırma hizmeti aldık. Çok memnun kaldık. Gerçekten işinin ustası. Teşekkür ederiz Onur Bey.
Ali Çamlı
Ali Çamlı
28/06/2022
Doğrulanmış
Kendisi çok ilgili. Backlink hizmeti satın aldık.
Eren Turkarslan
Eren Turkarslan
27/06/2022
Doğrulanmış
Sorumluluk sahibi işini takip eden birisi
Buğra
Buğra
16/06/2022
Doğrulanmış
Wordpess sitem için destek aldım. Kısa bir sürede halletti. Teşekkür ederim.
Ruzi Verdiyev
Ruzi Verdiyev
08/06/2022
Doğrulanmış
İşinin profesyoneli , çok memnun kaldım
Emre Ateş
Emre Ateş
29/05/2022
Doğrulanmış
10 numara 5 yıldız wordpress çözümleri. Çok memnun kaldım.
İnternette Varlığınızı Büyüten Hizmetler

seo hizmetleri

Hizmet Süreci Nasıl İşler

01.
Talepler ve Fatura

Müşterinin hizmetteki tüm talepleri alınır ve ön analiz gerçekleştirilir. Anlaşma sağlanırsa fatura kesilir ve sunulacak hizmet iş planına eklenir.

02.
Ödeme ve Hazırlık

Müşteri ödemeyi yapmak için web sitemizde üyelik oluşturur ve sipariş bağlantısını kullanarak ödemeyi gerçekleştirir. Çalışma hazırlığına başlanır.

03.
Çalışma ve İlerleme

Çalışmaya başlanır ve hedef sürede çalışma tamamlanır. Çalışma tamamlandıktan sonra gerekli testler gerçekleştirilir.

04.
Revize ve Teslim

Çalışmanın tamamlanmış hali müşterinin onayına sunulur. Müşteri revize talebinde bulunursa revize gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

iletişim bilgilerimiz

İletişim

Bizi arayabilir, ziyaret edebilir veya Whatsapp’tan mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

Adalet mh. Manas blv. NO: 47 B İÇ KAPI NO: 2809
Folkart Towers A Blok BAYRAKLI / İZMİR

İletişim Formu

Bizimle İletişime Geçin

  X

  Hemen Teklif Alın

  profesyonel
  çözümler

  Kurumsal Yazılım Firması mı Arıyorsunuz?
  Bilgi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli çözümlerimizle tanışmak için formu doldurmanız yeterli.

  Yanıtla
  Whatsapp Destek Hattı
  SEO Hizmetleri hakkında bilgi almak için bu mesajı yanıtlayın.