fbpx
Google SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Aylık SEO Paketleri

Web dünyasına aşina olan kullanıcılar olarak SEO hizmeti kavramını sıklıkla duyuyoruz. Web sitenizden gelir elde etmek istiyorsanız ve bunu sağlayacak bir firma arayışındaysanız doğru sayfadasınız. Çünkü SEO çalışması bizim işimiz! Aylık periyotta sunduğumuz uzun vadeli başarı ve performans garantili SEO hizmeti içeriklerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Web sitenizin seçtiğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya girmesini sağlıyoruz. Anahtar kelimenizin hacmiyle doğru orantılı olarak web siteniz ilk sayfaya yerleştiğinde web sitenize daha çok organik ziyaretçi gelir. Bu ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek bizim işimiz!

Tek Seferlik SEO Paketleri

Web sitenizdeki SEO hatalarının düzeltilmesini ve web sitenizin Google SEO uyumlu hale getirilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tek seferlik SEO paketleri sayesinde düşük bir bütçe kullanarak web sitenizi temel olarak Google SEO uyumlu hale getirebiliriz.

Tek Seferlik Backlink Çalışması

Eğer web sitenizin SEO çalışmasını kendiniz yapıyorsanız o halde sizler için backlink paketlerimiz var. Tek seferlik backlink paketleriyle Google sıralama sonuçlarınızı iyileştirebilir ve web sitenizin otoritesini yükseltebilirsiniz.

Aylık Backlink Çalışması

Eğer web sitenizin SEO çalışmasını kendiniz yapıyorsanız ve aylık periyotta backlink desteği almaya karar verdiyseniz bunun için de paketlerimiz mevcut! Sizlere sunduğumuz aylık backlink paketleri sayesinde Google sıralama sonuçlarınızda kayda değer bir iyileşme görebilirsiniz. Bu sayede web sitenizin otoritesi hem dijital ortamda hem de kullanıcı algısında güçlenecektir.

Neden Onur Özden Web Çözümleri?

Bir web sitesine sahip olmak, internette müşteri edinebileceğiniz anlamına gelmiyor. Ancak başarılı bir SEO çalışmasıyla sektörünüzdeki anahtar kelimelerde ilk sayfaya girmekle beraber müşteri ediniminiz artacaktır. SEO hizmeti uzun vadede başarıya ulaşabileceğiniz bir hizmettir. SEO uzmanı adı altındaki çoğu freelancer ve firma yasal olmayan yöntemleri kullanmaktadır. Yasal olmayan yöntemlerin kullanılması hukuki açıdan riskli olduğu gibi Google’ın domaininize ceza vermesine neden olur. Bu yöntemler kısa vadede başarı sağlarken, uzun vadede siteyi kullanılmaz hale getirir. SEO çalışmamızda tamamen yasal ve Google’ın sevdiği yöntemleri kullanıyoruz. Başarı ve SERP’te yükseliş garantisi sunuyor, sözleşme ve fatura ile çalışıyoruz. 

SEO Fiyatları
Google Haritalar'da Bizi Bulun

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

onur özden web çözümleri

Referans Projelerimiz

SEO alanındaki referanslarımızı inceleyin.

Kurumsal SEO Hizmeti

Hizmet Süreci Nasıl İşler

01.
Talepler ve Fatura

Müşterinin hizmetteki tüm talepleri alınır ve iş planına eklenir. Fatura kesilir ve isteğe bağlı olarak sözleşme yapılır.

02.
Ödeme ve Hazırlık

Müşteri ödemeyi websitemizden online olarak kredi veya banka kartı ile yapar ve çalışma hazırlığına başlanır.

03.
Çalışma ve İlerleme

Çalışmaya başlanır ve hedef sürede çalışma tamamlanır. Çalışma tamamlandıktan sonra son hali kontrol edilir.

04.
Revize ve Teslim

Çalışmanın bitmiş hali müşterinin onayına sunulur. Revize talebi varsa gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

iletişim bilgilerimiz

İletişim

Bizi arayabilir, ziyaret edebilir veya Whatsapp’tan mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

Adalet mh. Manas blv. NO: 47 B İÇ KAPI NO: 2809
Folkart Towers A Blok BAYRAKLI / İZMİR

İletişim Formu

Bizimle İletişime Geçin

    Yanıtla
    İletişim
    Merhaba!
    Nasıl yardımcı olabiliriz?