fbpx
Google SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Herşeyi yapmaktansa, bildiğimiz en iyi şeyleri yaparak, iyi sonuçlar aldığımızı gördüğümüzden dolayı kendimize bir sınır çizdik. Ve harika sonuçlar alacağımız işlerimizi bu sitede kısaca anlatarak, sizin internet yolculuğunuzda size eşlik etmek istedik.

Aşağıda hizmet kategorilerimizi incelediğinizde sizin gibi baktığımızı, hakkımızda yazısını okuduğunuzda ise sizin gibi olduğumuzu fark edecek ve birlikte başarabileceğimize dair bir kanaate sahip olacağınızı biliyoruz.

Şu hizmet kategorilerini inceleyerek başlayabilirsiniz:

Tek Seferlik SEO

Web sitenizdeki SEO hatalarının düzeltilmesini ve web sitenizin Google SEO uyumlu hale getirilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tek Seferlik SEO hizmeti sayesinde düşük bir bütçe kullanarak web sitenizi temel olarak Google SEO uyumlu hale getirebiliriz.

Wordpress Tek Seferlik Seo

Aylık SEO

Web dünyasına aşina olan kullanıcılar olarak SEO kavramını sıklıkla duyuyoruz. Web sitenizden gelir elde etmek istiyorsanız ve bunu sağlayacak bir firma arayışındaysanız doğru sayfadasınız. Aylık SEO hizmetiyle uzun vadeli başarı ve performans garantili Aylık SEO hizmeti içeriklerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Web sitenizin seçtiğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya girmesini sağlıyoruz. Anahtar kelimenizin hacmiyle doğru orantılı olarak web siteniz ilk sayfaya yerleştiğinde web sitenize daha çok organik ziyaretçi gelir. Bu ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek bizim işimiz!

Wordpress Aylık Seo

Neden Onur Özden Web Çözümleri?

Bir web sitesine sahip olmak, internette müşteri edinebileceğiniz anlamına gelmiyor. Ancak başarılı bir SEO çalışmasıyla sektörünüzdeki anahtar kelimelerde ilk sayfaya girmekle beraber müşteri ediniminiz artacaktır. SEO hizmeti uzun vadede başarıya ulaşabileceğiniz bir hizmettir. SEO uzmanı adı altındaki çoğu freelancer ve firma yasal olmayan yöntemleri kullanmaktadır. Yasal olmayan yöntemlerin kullanılması hukuki açıdan riskli olduğu gibi Google’ın domaininize ceza vermesine neden olur. Bu yöntemler kısa vadede başarı sağlarken, uzun vadede siteyi kullanılmaz hale getirir. SEO çalışmamızda tamamen yasal ve Google’ın sevdiği yöntemleri kullanıyoruz. Başarı ve SERP’te yükseliş garantisi sunuyor, sözleşme ve fatura ile çalışıyoruz. 

Seo Hizmetleri
Google Haritalar'da Bizi Bulun

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

İnternette Varlığınızı Büyüten Hizmetler
seo hizmetleri

Hizmet Süreci Nasıl İşler

01.
Talepler ve Fatura

Müşterinin hizmetteki tüm talepleri alınır ve ön analiz gerçekleştirilir. Anlaşma sağlanırsa fatura kesilir ve sunulacak hizmet iş planına eklenir.

02.
Ödeme ve Hazırlık

Müşteri ödemeyi web sitemizde üyelik oluşturur ve ödemeyi banka havale/eft veya banka/kredi kartı ile yapar. Çalışma hazırlığına başlanır.

03.
Çalışma ve İlerleme

Çalışmaya başlanır ve hedef sürede çalışma tamamlanır. Çalışma tamamlandıktan sonra son hali kontrol edilir.

04.
Revize ve Teslim

Çalışmanın bitmiş hali müşterinin onayına sunulur. Revize talebi varsa gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

iletişim bilgilerimiz

İletişim

Bizi arayabilir, ziyaret edebilir veya Whatsapp’tan mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

Adalet mh. Manas blv. NO: 47 B İÇ KAPI NO: 2809
Folkart Towers A Blok BAYRAKLI / İZMİR

İletişim Formu

Bizimle İletişime Geçin

  X

  Hemen Teklif Alın

  profesyonel
  çözümler

  Kurumsal Yazılım Firması mı Arıyorsunuz?
  Bilgi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli çözümlerimizle tanışmak için formu doldurmanız yeterli.

  Yanıtla
  Whatsapp
  SEO Hizmetleri hakkında bilgi almak için bu mesajı yanıtlayın.