fbpx
Sunduğumuz Hizmetler

Hizmetlerimiz

Herşeyi yapmaktansa, bildiğimiz en iyi şeyleri yaparak, iyi sonuçlar aldığımızı gördüğümüzden dolayı da kendimize bir sınır çizdik. Ve harika sonuçlar alacağımız işlerimizi bu sitede kısaca anlatarak, sizin internet yolculuğunuzda size eşlik etmek istedik.

Aşağıda hizmet kategorilerimizi incelediğinizde sizin gibi baktığımızı, hakkımızda yazısını okuduğunuzda ise sizin gibi olduğumuzu fark edecek ve birlikte başarabileceğimize dair bir kanaate sahip olacağınızı biliyoruz.

Şu hizmet kategorilerini inceleyerek başlayabilirsiniz:

Kurumsal Web Tasarım

Bir web sitesine sahip olmak, internette var olacağınız anlamına gelmiyor. Ama “sizi internete taşıyacak” bir web sitesi ancak bunu başarabilir. Canlı ve işe yarayan web siteleri için “Kurumsal Web Tasarım” hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

SEO Hizmetleri

Arama motorlarında birinci sayfada olduğunuzda, satış rekorları kıracağınız yalandı. Çünkü SEO Hizmetleri, sadece birinci sayfaya çıkarmaz, satışta da birinci sıraya çıkarır. Moral vermekten başka bir işe yaramayan bu SEO Hizmetleri yerine, gerçekten kazandıran SEO Hizmetleri sunuyoruz.

Seo Hizmetleri

WordPress Hizmetleri

WordPress Hizmetleri kapsamında WordPress web sitenizde ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlıyoruz. WordPress destek geniş bir hizmet alanıdır. Örnek vermek gerekirse WordPress özelleştirme, optimizasyon, hata ayıklama veya özel talepleriniz diyebiliriz. WordPress Hizmetleri kapsamında asla korsan eklenti kullanmıyoruz ve sitenizi tehlikeye atmıyoruz.

Wordpress Hizmetleri

Yazılım Geliştirme

Web yazılımlarının size daha çok özgürlük vermesi gereken yerde, elinizi kolunuzu bağlayıp, kendilerinin bir sorun haline gelmesi büyük bir talihsizlikti. Web yazılımında aklın sınırlarını kabul etmeyen özgürlükle tanışabilmeniz için “Web Yazılım Geliştirme” hizmetimizi sunuyoruz.

Web Yazılım Geliştirme

Anahtar Teslim Website

Bir web sitesine sahip olmak, internette var olacağınız anlamına gelmiyor. Ama “sizi internete taşıyacak” bir web sitesi ancak bunu başarabilir. Canlı ve işe yarayan web siteleri için “anahtar teslim web site” hizmeti sunuyoruz.

Anahtar Teslim Websitesi

SEO Çalışması

Arama motorlarında birinci sayfada olduğunuzda, satış rekorları kıracağınız yalandı. Çünkü SEO çalışmaları, sadece birinci sayfaya çıkarmaz, satışta da birinci sıraya çıkarır. Moral vermekten başka bir işe yaramayan bu SEO çalışmaları yerine, gerçekten kazandıran SEO çalışmaları sunuyoruz.

Seo Çalışması

WordPress Hizmetleri

WordPress hizmetleri kapsamında WordPress web sitenizde ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlıyoruz. WordPress destek geniş bir hizmet alanıdır. Örnek vermek gerekirse WordPress özelleştirme, optimizasyon, hata ayıklama veya özel talepleriniz diyebiliriz. Hizmetimizde asla korsan eklenti kullanmıyoruz ve sitenizi tehlikeye atmıyoruz.

Wordpress Hizmetleri

Yazılım Geliştirme

Web yazılımlarının size daha çok özgürlük vermesi gereken yerde, elinizi kolunuzu bağlayıp, kendilerinin bir sorun haline gelmesi büyük bir talihsizlikti. Web yazılımında aklın sınırlarını kabul etmeyen özgürlükle tanışabilmeniz için “web yazılım” hizmetimizi sunuyoruz.

Web Yazılım Geliştirme
Google Haritalar'da Bizi Bulun

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

İnternette Varlığınızı Büyüten Hizmetler
onur özden web çözümleri

Hizmet Süreci Nasıl İşler

01.
Talepler ve Fatura

Müşterinin hizmetteki tüm talepleri alınır ve ön analiz gerçekleştirilir. Anlaşma sağlanırsa fatura kesilir ve sunulacak hizmet iş planına eklenir.

02.
Ödeme ve Hazırlık

Müşteri ödemeyi web sitemizde üyelik oluşturur ve ödemeyi banka havale/eft veya banka/kredi kartı ile yapar. Çalışma hazırlığına başlanır.

03.
Çalışma ve İlerleme

Çalışmaya başlanır ve hedef sürede çalışma tamamlanır. Çalışma tamamlandıktan sonra son hali kontrol edilir.

04.
Revize ve Teslim

Çalışmanın bitmiş hali müşterinin onayına sunulur. Revize talebi varsa gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

iletişim bilgilerimiz

İletişim

Bizi arayabilir, ziyaret edebilir veya Whatsapp’tan mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

Adalet mh. Manas blv. NO: 47 B İÇ KAPI NO: 2809
Folkart Towers A Blok BAYRAKLI / İZMİR

İletişim Formu

Bizimle İletişime Geçin

  X

  Hemen Teklif Alın

  profesyonel
  çözümler

  Kurumsal Yazılım Firması mı Arıyorsunuz?
  Bilgi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli çözümlerimizle tanışmak için formu doldurmanız yeterli.

  Yanıtla
  Whatsapp
  Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bu mesajı yanıtlayın.