fbpx
merak edilenler

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerde Teslim Süreniz Kaç Gün?

Hizmetlerdeki teslim süreleri hizmet içeriğine bağlı değişmektedir. Anahtar teslim websitesi hizmetlerinde teslim süresi 5-10 gün arası olurken, hız ve güvenlik optimizasyonu hizmetlerinde teslim süresi 1-2 gün gibi daha kısa süreler olabilmektedir.

SEO Çalışmasında Hedef Garantisi Veriyor musunuz?

SEO çalışması maliyetli ve uzun vadeli bir çalışmadır. Tek seferlik SEO çalışmalarımız sadece sitedeki hataları düzeltmeye yöneliktir ve bu çalışmalarda hedef garantisi verilmemektedir. Aylık SEO çalışmalarında ise sözleşme yapılmakta ve hedef garantisi verilmektedir. 

Website Kurulumu Hizmetinizde Revize Mümkün mü?

Evet. Website kurulduktan sonra müşterinin onayına sunulur. Müşteri revize talep ederse tema ve eklenti çerçevesinde revizeler gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

Google Ads (Adwords) Hizmeti Sunuyor musunuz?

Google Ads (Adwords) hizmetini çözüm ortağımız Perforjans aracılığıyla sunuyoruz. 

Fatura Kesiyor musunuz?

Evet. Fatura ve vergiler T.C. yasalarına göre yasal bir zorunluluktur. Bu yüzden hizmet fiyatı farketmeksizin tüm hizmetlerimizde fatura kesiyoruz. Faturayı e-fatura olarak kesiyoruz ve email adresinize gönderiyoruz.

Hız Optimizasyonunda Başarı Garantisi Veriyor musunuz?

Hız optimizasyonu hizmetinde %95 başarı oranı sunuyoruz. Ancak hosting'inizde veya temanızdaki olası bir problem nedeniyle hız optimizasyonu başarısız olabilir. Bu durumda hizmet ücretinin tamamı banka havale/eft yöntemiyle iade edilir.

Güvenlik Optimizasyonundan Sonra Sitem Hacklenebilir mi?

Güvenlik optimizasyonu hizmeti sitenin güvenliği arttırmaya, eğer mevcutsa virüsleri temizlemeye yöneliktir. Güvenlik optimizasyonu hizmetinden sonra sitenizin hacklenme olasılığı çok düşüktür. Ancak ünlü bir söz vardır: Hiçbir sistem güvenli değildir. Yani hiçbir sistem için %100 hacklenemez veya tamamen güvenli garantisi verilemez.

Sözleşme Yapıyor musunuz?

Aylık SEO hizmeti hariç diğer tüm hizmetlerde müşterinin talebine bağlı olarak sözleşme yapılmaktadır. Aylık SEO hizmetinde ise sözleşme zorunludur. Ancak sözleşmede de belirtildiği üzere müşteri istediği zaman hizmet almayı sonlandırabilir. Sözleşmenin amacı hedeflerin ve hizmet içeriğinin netleştirilmesidir. Sözleşme şirket emailimizden email adresinize gönderilir, onay metnini yazarak yanıtlarsınız ve tamamlanır.

BİZE SORU SORUN

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR?

  ücretli yardım alın

  Teknik Destek Ekibimiz
  7/24 Çevrimiçi

  Bireysel Müşteriler

  Bireysel müşteriler için hizmetlerimizi sunuyoruz.

  Kurumsal Müşteriler

  Kurumsal müşteriler için hizmetlerimizi sunuyoruz.

  Ajanslar

  Ajanslar için hizmetlerimizi sunuyoruz.

  Girişimciler

  Girişimciler için hizmetlerimizi sunuyoruz.

  Yanıtla
  İletişim
  Merhaba!
  Nasıl yardımcı olabiliriz?