merak edilenler

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerde Teslim Süreniz Kaç Gün?

Hizmetlerdeki teslim süreleri hizmet içeriğine bağlı değişmektedir. WordPress Anahtar Teslim Website hizmetlerinde teslim süresi 5-10 gün arası olurken, hız ve güvenlik optimizasyonu hizmetlerinde teslim süresi 1-2 gün gibi daha kısa süreler olabilmektedir.

SEO Çalışmasında Hedef Garantisi Veriyor musunuz?

SEO çalışması maliyetli ve uzun vadeli bir çalışmadır. Tek seferlik SEO çalışmalarımız sadece sitedeki hataları düzeltmeye yöneliktir ve bu çalışmalarda hedef garantisi verilmemektedir. Aylık SEO çalışmalarında ise sözleşme yapılmakta ve mümkün olan en iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Website Kurulumu Hizmetinizde Revize Mümkün mü?

Evet. Website kurulduktan sonra müşterinin onayına sunulur. Müşteri revize talep ederse tema ve eklenti çerçevesinde revizeler gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

Fatura Kesiyor musunuz?

Evet. Fatura ve vergiler T.C. yasalarına göre yasal bir zorunluluktur. Bu yüzden hizmet fiyatı farketmeksizin tüm hizmetlerimizde zorunlu olarak fatura kesiyoruz. Faturayı e-fatura abonesiyseniz e-fatura, değilseniz e-arşiv olarak kesiyoruz ve email adresinize gönderiyoruz.

Hız Optimizasyonunda Başarı Garantisi Veriyor musunuz?

Hız optimizasyonu hizmetinde %95 başarı oranı sunuyoruz. Ancak hosting'inizde veya temanızdaki olası bir problem nedeniyle hız optimizasyonu başarısız olabilir. Bu durumda hizmet ücretinin tamamı banka havale/eft yöntemiyle iade edilir.

Güvenlik Optimizasyonundan Sonra Sitem Hacklenebilir mi?

Güvenlik optimizasyonu hizmeti sitenin güvenliği arttırmaya, eğer mevcutsa virüsleri temizlemeye yöneliktir. Güvenlik optimizasyonu hizmetinden sonra sitenizin hacklenme olasılığı çok düşüktür. Ancak ünlü bir söz vardır: Hiçbir sistem güvenli değildir. Yani hiçbir sistem için %100 hacklenemez veya tamamen güvenli garantisi verilemez.

Sözleşme Yapıyor musunuz?

Aylık SEO hizmeti hariç diğer tüm hizmetlerde müşterinin talebine bağlı olarak sözleşme yapılmaktadır. Aylık SEO hizmetinde ise sözleşme zorunludur. Ancak sözleşmede de belirtildiği üzere müşteri istediği zaman hizmet almayı sonlandırabilir. Sözleşmenin amacı hedeflerin ve hizmet içeriğinin netleştirilmesidir. Sözleşme şirket emailimizden email adresinize gönderilir, onay metnini yazarak yanıtlarsınız ve tamamlanır.

BİZE SORU SORUN

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR?

  X

  Hemen Teklif Alın

  profesyonel
  çözümler

  Kurumsal Yazılım Firması mı Arıyorsunuz?
  Bilgi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli çözümlerimizle tanışmak için formu doldurmanız yeterli.

  Yanıtla
  Whatsapp Destek Hattı
  Merhaba!
  Onur Özden Web Çözümleri ile iletişime geçmek için hemen bu mesajı yanıtlayın.