En iyisini isteyenlere özel tamamen Google SEO uyumlu, tam kapsamlı SEO Paketleri ve yüksek etkili Backlink Paketleri ile tanışın. Kısa süreli 20% ilk sipariş indiriminden yararlanmak için bize ulaşın!
cta-pattern

Çözüm Ortaklığı

İş Birliği

Çözüm Ortaklığı Programı

Onur Özden Web Çözümleri çözüm ortaklığı programıyla SEO, WordPress ve Web Geliştirme, sunucu yönetimi ve optimizasyonu alanlarında hizmetler sunuyoruz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş çözümler sunarak işinizi destekliyoruz.

WordPress Geliştirme
WordPress alanında tüm talepleriniz için kapsamlı teknik destek sunuyoruz
Web Tasarım
Front-end ve Back-end dahil genişletilmiş Web Tasarım hizmetleri sunuyoruz
Kurumsal SEO
SEO ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler üretiyoruz
Sunucu Optimizasyonu
Linux sunucularınız için yönetim ve optimizasyon sürecini devralıyoruz
Referanslarımız

Bizi Keşfedenler

Başarılı çözümlerimizi keşfetmiş müşterilerimizin Onur Özden Web Çözümleri hakkında yorumlarını inceleyin!

Muhammed Bagdat
Muhammed Bagdat
29/10/2023
Onur beyden ikinci defa hizmet alıyorum. İletişimi, çözüm odaklı oluşu, zamanında teslim etmesi ile memnuniyetim üst düzeydedir. Teşekkür ederim.
Çorum Yayla Haber Gazetesi
Çorum Yayla Haber Gazetesi
12/09/2023
Onur Bey, bilgi birikimi ve çözüm odaklı çalışmalarıyla websitemize oldukça yardımcı oldu. Bu sektörde işini hakkı ile yapan ender tanıştığım insanlardan birisidir. Uzun süredir kendisi ile çalışıyoruz, bu süre zarfından sitemiz ile yakından ilgilenip çok büyük değerler kattılar. Başarılarınızın devamını dilerim...
Bülent Vatansever
Bülent Vatansever
17/08/2023
Onur bey'e teşekkürler. Her konuda çok yardımcı oldu.
Bilal Eroğlu
Bilal Eroğlu
19/07/2023
Sitemiz için hizmet almaktayız. Kendisi işinde uzman ve her sorunumuza pratik çözümler sundu. Onur Bey'e emekleri için teşekkür ediyoruz.
Cemal Özçeli̇k
Cemal ÖZÇELİK
03/07/2023
Onur Bey işinde çok başarılı ve deneyimli. Web sitemizdeki tüm sorunları çözerek panelin we web sitenin gerçek anlamda hızlanmasını sağladı ve tüm işlerimizi kolaylaştırdı. Çalışma sonunda detaylı raporlaması ve yapılan değişikliklere kadar kayıt altına alındığını görmek bizi çok mutlu etti. Anketlerimizde müşterilerden de olumlu geri dönüşler alıyoruz. Dürüst ve güvenilir bir insan, herkes gönül rahatlığıyla çalışabilir ve profesyonel bir hizmet alabilir.
Musa Çetiner
musa çetiner
08/05/2023
Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
Serpil Aydogdu
Serpil Aydogdu
17/04/2023
Gerçekten çok değerli bir insan çok bilgili bütün sorularıma aynı anda cevap verdi birçok konuda yardımcı oldu.
Fatih Çelik
fatih çelik
06/04/2023
Yaptıgım iş dolayısıyla Onur hocamla düzenli olarak çalışıyorum. Şu ana kadar aldıgım hizmetlerde inanılmaz memnun kaldım. Nazik,kibar ve işinin ehli bir insan. Başarılarının devamını diliyorum.
Cihangir Tören
Cihangir Tören
06/04/2023
Onur hocamdan site hızlandırma işlemi için hizmet satın aldık ve sitem mükemmel hızlı bir şekilde açılıyor. Her şey 10 numara çok teşekkür ederim.

Neden Çözüm Ortağı Olmalısınız?

Çözüm ortaklığı, işinizin sürdürülebilirliğini artırmak ve iş süreçlerinizi optimize etmek için önemli bir stratejidir. İşletmenizin dijital varlığını güçlendirmek, rekabette öne çıkmak için çözüm ortaklığında bulunarak müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz. Çözüm ortağı olarak, iş yükünüzü hafifletebiliriz. Bu sayede zaman ve kaynaklarınızı daha etkin bir şekilde kullanarak işinizi ve projenizi büyütmeye odaklanabilirsiniz. Bizi çözüm ortağınız olarak seçerek, uzmanlığımızdan ve yazılım ile destek ekibimizin sağladığı tüm avantajlardan yararlanarak sektörde rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

İşleyiş

Çözüm Ortaklığı Süreci

Çözüm ortaklığında hizmet süreci hakkında bilgi edinin

Teklif

Bize ilettiğiniz projenin detaylarını aldıktan sonra inceleme sağlarız. Süre ve gerektirdiği uzmanlığa göre size uygun bulduğumuz teklifi iletiriz. Bu teklif üzerinden sizinle çalışırız. Pazarlama ve müşteri ilişkileri, yönetimi süreci tamamen size aittir.

Fatura

Anlaşma sağlandıysa fatura ve ödeme aşamasına geçeriz. Efatura aboneliğiniz varsa efatura olarak, yoksa earşiv olarak size fatura kesilir ve e-posta adresinize gönderilir. Ödemeyi şirket hesabımıza banka fast yöntemiyle gönderebilirsiniz veya banka/kredi kartınız ile onurozden.com.tr üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Çalışma ve Rapor

Proje komplike veya kapsamlı ise müşterinize iletmeniz için e-posta üzerinden brief şablonu göndeririz. Gereksinimler karşılandıktan sonra çalışmaya başlarız ve hedef sürede tamamlarız. Google Drive aracılığıyla raporu iletiriz.

Revize/Test Süreci

Söz konusu çalışma sıfırdan tasarlanacak bir web sitesi veya kodlanacak bir yazılım ise revize/test süreci gerekir. Bu durumda çalışma tamamlandıktan sonra, önceden planladığımız belirli gün boyunca revize/test süreci olur. Bu süreçte müşterinin revize taleplerini gerçekleştiririz ve projenin stabilitesini test ederiz.

Çözüm Ortaklığı Formu

Bizimle çözüm ortaklığında bulunmak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa süre içerisinde size ulaşacağız.

    Yanıtla
    1
    Whatsapp Destek Hattı
    Merhaba!
    Onur Özden Web Çözümleri müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için bu mesajı yanıtlayın.