cta-pattern

Çözüm Ortaklığı

İş Birliği

Çözüm Ortaklığı Programı

Onur Özden Web Çözümleri çözüm ortaklığı programıyla SEO, WordPress ve Web Geliştirme, sunucu yönetimi ve optimizasyonu alanlarında hizmetler sunuyoruz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş çözümler sunarak işinizi destekliyoruz.

WordPress Geliştirme
WordPress alanında tüm talepleriniz için kapsamlı teknik destek sunuyoruz
Web Tasarım
Front-end ve Back-end dahil genişletilmiş Web Tasarım hizmetleri sunuyoruz
Kurumsal SEO
SEO ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler üretiyoruz
Sunucu Optimizasyonu
Linux sunucularınız için yönetim ve optimizasyon sürecini devralıyoruz
Referanslarımız

Bizi Keşfedenler

Başarılı çözümlerimizi keşfetmiş müşterilerimizin Onur Özden Web Çözümleri hakkında yorumlarını inceleyin!

Mazii
mazii
04/03/2024
Onur Beyle uzun suredir calisiyorum ve gercekten isini seven ve ozenle yapan birisi bunun icin kendisine tesekur ediyorum.
Oyuncustore
OYUNCUSTORE
02/03/2024
Websitemiz için Onur Bey'den hizmet aldık şuana kadar sitemize yaptığımız en iyi yatırım bu hizmetti. Kendi sitesine çalışır gibi çalışması ve sizler için en iyisini düşünmesi cidden bu piyasada bulunmaz nimet olarak düşünüyorum. Verdiği hizmet için teşekkür ederim çalışacak arkadaşlara önerim işinin ehli birisi gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.
Ela Bunar
ela bunar
24/02/2024
Onur beyin yardımlarıyla backlink ve dış seo desteği aldık. yardımlarına teşekkürler.
Nuray Feimova
Nuray Feimova
30/01/2024
Onur bey, alanında çok başarılı biri. Web sitemizi en mükemmel ve uzman şekilde hazırladı. Zamanında teslim edilmesi ayrıca beni çok memnun etti.
Kemal Özcan
Kemal Özcan
28/01/2024
Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, istediğim tarzda bir tasarım gerçekleştirdi, çok teşekkür ediyorum.
Bekir Güler
Bekir Güler
15/01/2024
Onur Bey Türkiyenin yetiştirdiği SEO uzmanlarından biridir. İş ahlakı, prensibi iletişimi dahi web sitelerinin arayıp bulamadığı ender insanlardan biri ayrıca iş takibini sürekli yapıp hizmet verdiği web sitelerine en iyi şekilde hizmet etmeyi kendine şiar edinmiştir. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Muhammed Bagdat
Muhammed Bagdat
29/10/2023
Onur beyden ikinci defa hizmet alıyorum. İletişimi, çözüm odaklı oluşu, zamanında teslim etmesi ile memnuniyetim üst düzeydedir. Teşekkür ederim.
Çorum Yayla Haber Gazetesi
Çorum Yayla Haber Gazetesi
12/09/2023
Onur Bey, bilgi birikimi ve çözüm odaklı çalışmalarıyla websitemize oldukça yardımcı oldu. Bu sektörde işini hakkı ile yapan ender tanıştığım insanlardan birisidir. Uzun süredir kendisi ile çalışıyoruz, bu süre zarfından sitemiz ile yakından ilgilenip çok büyük değerler kattılar. Başarılarınızın devamını dilerim...
Bülent Vatansever
Bülent Vatansever
17/08/2023
Onur bey'e teşekkürler. Her konuda çok yardımcı oldu.

Neden Çözüm Ortağı Olmalısınız?

Çözüm ortaklığı, işinizin sürdürülebilirliğini artırmak ve iş süreçlerinizi optimize etmek için önemli bir stratejidir. İşletmenizin dijital varlığını güçlendirmek, rekabette öne çıkmak için çözüm ortaklığında bulunarak müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz. Çözüm ortağı olarak, iş yükünüzü hafifletebiliriz. Bu sayede zaman ve kaynaklarınızı daha etkin bir şekilde kullanarak işinizi ve projenizi büyütmeye odaklanabilirsiniz. Bizi çözüm ortağınız olarak seçerek, uzmanlığımızdan ve yazılım ile destek ekibimizin sağladığı tüm avantajlardan yararlanarak sektörde rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

İşleyiş

Çözüm Ortaklığı Süreci

Çözüm ortaklığında hizmet süreci hakkında bilgi edinin

Teklif

Bize ilettiğiniz projenin detaylarını aldıktan sonra inceleme sağlarız. Süre ve gerektirdiği uzmanlığa göre size uygun bulduğumuz teklifi iletiriz. Bu teklif üzerinden sizinle çalışırız. Pazarlama ve müşteri ilişkileri, yönetimi süreci tamamen size aittir.

Fatura

Anlaşma sağlandıysa fatura ve ödeme aşamasına geçeriz. Efatura aboneliğiniz varsa efatura olarak, yoksa earşiv olarak size fatura kesilir ve e-posta adresinize gönderilir. Ödemeyi şirket hesabımıza banka fast yöntemiyle gönderebilirsiniz veya banka/kredi kartınız ile onurozden.com.tr üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Çalışma ve Rapor

Proje komplike veya kapsamlı ise müşterinize iletmeniz için e-posta üzerinden brief şablonu göndeririz. Gereksinimler karşılandıktan sonra çalışmaya başlarız ve hedef sürede tamamlarız. Google Drive aracılığıyla raporu iletiriz.

Revize/Test Süreci

Söz konusu çalışma sıfırdan tasarlanacak bir web sitesi veya kodlanacak bir yazılım ise revize/test süreci gerekir. Bu durumda çalışma tamamlandıktan sonra, önceden planladığımız belirli gün boyunca revize/test süreci olur. Bu süreçte müşterinin revize taleplerini gerçekleştiririz ve projenin stabilitesini test ederiz.

Çözüm Ortaklığı Formu

Bizimle çözüm ortaklığında bulunmak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa süre içerisinde size ulaşacağız.

  Bize Ulaşın

  Dijital Potansiyelinizi Keşfedin!

  Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurmanız yeterli. Uzman ekibimiz hızlıca dönüş sağlayacak.

   Yenilikçi Çözümler

   Web sitenizin hak ettiği performansı görmek için yenilikçi çözümlerimizle tanışın.

   Yanıtla
   1
   Whatsapp Destek Hattı
   Merhaba!
   Onur Özden Web Çözümleri müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için bu mesajı yanıtlayın.