Çözüm Ortaklığı

Bir hizmet dalının tüm hizmetlerinin etkin bir şekilde sunulması için, firmaların birbirleri ile ya da freelancerlarla ortak olarak çalışmaları gerekir. Bu çalışmalar sonucunda hizmetler çözüme kavuşturulur ve kapsamlı bir hizmet sunumu gerçekleştirilir. İşte bunun için yapılan çözüm ortaklığı anlaşmaları son dönemde önem kazanmış, hizmetlerin daha hızlı ve nitelikli bir şekilde gerçekleştirilmesine ortam hazırlamıştır.

Çözüm Ortaklığı Nedir?

Ortaklaşa hareket etmenin bir bilinci olan çözüm ortaklığı; birbirinden bağımsız olarak bir araya gelen firmalar ve freelancerların, bir değer üretip, yetenek ve deneyimlerin paylaşılması için birlikte çalışmalar yürütmesi olarak tanımlanmaktadır. Yeterli düzeyde bilgiye, zamana ya da tecrübeye sahip olunamadığında, yardım alınan firma ya da freelancer, çözüm ortağı olarak adlandırılır. Çözüm ortaklarının birbirleri ile doğrudan bağlantıları olmaz, ancak benzer hizmetleri sundukları için birbirlerine yardım edebilirler.

Kimler Çözüm Ortaklığında Bulunabilir?

Yeterli düzeyde bilgi birikimi ya da tecrübesi olmayan bir firma ya da freelancer, başka bir firmanın ya da freelancerın çözüm ortağı olabilir ve birbirleri ile çözüm ortaklığı anlaşması yapabilirler. Buna en temel örnek şu şekilde verilebilir: A markası ya da freelancer, bir hizmet satın almak ister ve B markasına ulaşarak, hizmet alır. Ancak B markasına ulaşmasının sebebi ise, C markasıdır. Çünkü C markası sektörde profesyonelliği ile ön plana çıkan bir markadır. B markası, C markası ile çözüm ortağı olduğu için, A markası herhangi bir güven endişesi duymadan hizmet alabilir. Bu kapsamda, hizmet sunma konusunda eksiklerini kapatmak için bir araya gelen markalar, birbirleri ile çözüm ortağıdır.

Çözüm Ortaklığının Avantajları

Ortaklık bilinci ile hareket eden markalar ya da freelancerlar, yeni bir ofis açmaktansa, birbirlerine bu şekilde direkt bağlantı olmadan yardım edebilirler. Onur Özden Web Çözümleri ise çözüm ortaklığı bilinci ile hareket eden, profesyonel hizmetler sunan bir markadır. Böylece çözüm ortaklığı anlaşmasının yapılmasından itibaren; markalar birbirlerine zaman ve tecrübe konusunda eksikleri olduğunda yardımcı olabilirler.

Çözüm Ortaklığının Koşulları

Onur Özden Web Çözümleri ile çözüm ortaklığı anlaşması yapılırken, pek çok koşul dikkat çeker. Bir marka ya da freelancer olmanızın, çözüm ortağı olmamızda bir engeli yoktur. Freelancerlar ve markalar ile çözüm ortaklığı anlaşması yapabiliriz. Aşağıdaki koşulların ise, anlaşmadan önce bilinmesi gerekir:
 • Çözüm ortaklığı sözleşmesi her iki tarafın kontrolü ile gerçekleştirilmelidir. Bu süreçte avukat desteği de alınabilmektedir.
 • Her hizmet alımında, fatura kesilmektedir. Fatura kesmek bir zorunluktur.
 • Onur Özden Web Çözümleri’nin bir ekibi bulunmaktadır. Çözüm ortağı ile anlaşılan her işte, ekip, hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaktadır.
 • Çözüm ortağının verdiği iş sonrası, gerekli inceleme yapılır ve teklif sunulur.
 • Anlaşıldıktan sonra her iş için ücret peşin olarak alınmaktadır. Ücretin peşin alınması, hizmetin profesyonelliği için gerekli bir durumdur.
Pek çok referans ile Web Çözümleri hizmeti sunarak, müşterilerimizin memnuniyetlerini uzman, deneyimli ve eğitimli ekibimiz ile sağlıyoruz. Bu nedenle çözüm ortaklığı görüşmelerinde, karşı tarafın bilgi, beceri ve deneyimlerini kontrol ediyoruz. Yapılan kontroller sonrasında anlaşma sağlanırsa, sözleşme için gerekli adımları atıyoruz.

Çözüm Ortaklığı Süreci

Sürecin her iki taraf açısından, karşılıklı anlaşma ve profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu nedenle aşağıdaki süreç ile hizmetler gerçekleştirilmektedir. İlk Adım: Çözüm ortaklığı için karşı taraftan gelen talep incelenir ve değerlendirmeye alınır. Karşılıklı anlaşma ile çözüm ortaklığı sözleşmesi gerçekleştirilir. Karşı marka ya da freelancer, çözüm ortaklığı sistemine dahil edilir. İkinci Adım: Karşı tarafından bir iş talebi geldikten sonra ekibimizin yaptığı incelemeler sonucunda iş talebine karşın bir teklifte bulunur. Bu teklif onaylandıktan sonra işin uygulamasına geçilir. Üçüncü Adım: Uzman ekip ile belirtilen süre içerisinde alınan iş profesyonel bir şekilde hazırlanır ve teslim edilir. Teslim sürecinde her türlü kontrol ve düzenleme gerçekleştirilmektedir. Siz de Onur Özden Web Çözümleri’nin çözüm ortağı olabilirsiniz. Birlikte, kolektif bilinç ile hareket ederek; zaman, deneyim ve bilgi ile ortaklaşa bir şekilde işbirliği yapılır.

Sunduğumuz Hizmetler

Çözüm ortaklığı sürecinde sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir. Onur Özden Web Çözümleri, çözüm ortaklarından gelen talepleri, aşağıdaki kategoriler içerisinde ise profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Birlikte hareket ederek, sorunlara çözüm ortaklığı bilinci ile çözüm bulabiliriz. Bu konuda siz de Onur Özden Web Çözümleri ile çözüm ortağı olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

Şirket Hattı: 0 232 215 01 33

Neden Satış Ortaklığında Bulunmalısınız?

Onur Özden Web Çözümleri Çözüm Ortaklığı sistemi ile yoğunluğunuzdan veya hizmet alanlarınızın dışında olmasından dolayı müşterilerinizin taleplerini reddetmek zorunda kalmazsınız. İlgili işleri Onur Özden Web Çözümleri sizin yerinize en kaliteli bir şekilde gerçekleştirir ve müşteriniz memnun olur. 

Google Haritalar'da Bizi Bulun

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

İnternette Varlığınızı Büyüten Hizmetler
satış ortaklığı

Hizmet Süreci Nasıl İşler

01.
Talepler ve Fatura

Müşterinin hizmetteki tüm talepleri alınır ve ön analiz gerçekleştirilir. Anlaşma sağlanırsa fatura kesilir ve sunulacak hizmet iş planına eklenir.

02.
Ödeme ve Hazırlık

Müşteri ödemeyi web sitemizde üyelik oluşturur ve ödemeyi banka havale/eft veya banka/kredi kartı ile yapar. Çalışma hazırlığına başlanır.

03.
Çalışma ve İlerleme

Çalışmaya başlanır ve hedef sürede çalışma tamamlanır. Çalışma tamamlandıktan sonra son hali kontrol edilir.

04.
Revize ve Teslim

Çalışmanın bitmiş hali müşterinin onayına sunulur. Revize talebi varsa gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

iletişim bilgilerimiz

İletişim

Bizi arayabilir, ziyaret edebilir veya Whatsapp’tan mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

Adalet mh. Manas blv. NO: 47 B İÇ KAPI NO: 2809
Folkart Towers A Blok BAYRAKLI / İZMİR

İletişim Formu

Bizimle İletişime Geçin

  X

  Hemen Teklif Alın

  profesyonel
  çözümler

  Kurumsal Yazılım Firması mı Arıyorsunuz?
  Bilgi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli çözümlerimizle tanışmak için formu doldurmanız yeterli.

  Yanıtla
  Whatsapp
  Çözüm Ortaklığı'nda bulunmak için bu mesajı yanıtlayın.