cta-pattern

Satış Ortaklığı

İş Birliği

Satış Ortaklığı Programı

Onur Özden Web Çözümleri satış ortaklığı programıyla yönlendirdiğiniz her müşteriden aldığımız ilk işten komisyon kazanabilirsiniz. Üstelik pazarlama veya yazılım alanında bilginiz olması veya müşteriyle uzun uzun yazışmanız, müşteriyi ikna etmeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken ulaştığınız potansiyel müşteriye bizden bahsedip iletişim bilgilerimizi vererek bize yönlendirmeniz!

Online Ek Gelir
Potansiyel müşterileri bulup yönlendirerek internet üzerinden ek gelir kazanın
Hızlı ve Basit
Yazılım ve pazarlama bilgisi gerekmeden sadece potansiyel müşterileri bulup bize yönlendirerek komisyon kazanın
Referanslarımız

Bizi Keşfedenler

Başarılı çözümlerimizi keşfetmiş müşterilerimizin Onur Özden Web Çözümleri hakkında yorumlarını inceleyin!

Mazii
mazii
04/03/2024
Onur Beyle uzun suredir calisiyorum ve gercekten isini seven ve ozenle yapan birisi bunun icin kendisine tesekur ediyorum.
Oyuncustore
OYUNCUSTORE
02/03/2024
Websitemiz için Onur Bey'den hizmet aldık şuana kadar sitemize yaptığımız en iyi yatırım bu hizmetti. Kendi sitesine çalışır gibi çalışması ve sizler için en iyisini düşünmesi cidden bu piyasada bulunmaz nimet olarak düşünüyorum. Verdiği hizmet için teşekkür ederim çalışacak arkadaşlara önerim işinin ehli birisi gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.
Ela Bunar
ela bunar
24/02/2024
Onur beyin yardımlarıyla backlink ve dış seo desteği aldık. yardımlarına teşekkürler.
Nuray Feimova
Nuray Feimova
30/01/2024
Onur bey, alanında çok başarılı biri. Web sitemizi en mükemmel ve uzman şekilde hazırladı. Zamanında teslim edilmesi ayrıca beni çok memnun etti.
Kemal Özcan
Kemal Özcan
28/01/2024
Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, istediğim tarzda bir tasarım gerçekleştirdi, çok teşekkür ediyorum.
Bekir Güler
Bekir Güler
15/01/2024
Onur Bey Türkiyenin yetiştirdiği SEO uzmanlarından biridir. İş ahlakı, prensibi iletişimi dahi web sitelerinin arayıp bulamadığı ender insanlardan biri ayrıca iş takibini sürekli yapıp hizmet verdiği web sitelerine en iyi şekilde hizmet etmeyi kendine şiar edinmiştir. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Muhammed Bagdat
Muhammed Bagdat
29/10/2023
Onur beyden ikinci defa hizmet alıyorum. İletişimi, çözüm odaklı oluşu, zamanında teslim etmesi ile memnuniyetim üst düzeydedir. Teşekkür ederim.
Çorum Yayla Haber Gazetesi
Çorum Yayla Haber Gazetesi
12/09/2023
Onur Bey, bilgi birikimi ve çözüm odaklı çalışmalarıyla websitemize oldukça yardımcı oldu. Bu sektörde işini hakkı ile yapan ender tanıştığım insanlardan birisidir. Uzun süredir kendisi ile çalışıyoruz, bu süre zarfından sitemiz ile yakından ilgilenip çok büyük değerler kattılar. Başarılarınızın devamını dilerim...
Bülent Vatansever
Bülent Vatansever
17/08/2023
Onur bey'e teşekkürler. Her konuda çok yardımcı oldu.

Neden Satış Ortağı Olmalısınız?

Onur Özden Web Çözümleri'nin satış ortaklığı programına katılarak, internet üzerinden ek gelir kazanma imkanını değerlendirebilirsiniz. Satış ortaklığı programımız sayesinde yönlendirdiğiniz her müşteriden aldığımız ilk işten yüzdelik oranda komisyon kazanırsınız. En önemlisi, pazarlama veya yazılım bilgisi gerektirmez, müşteriyi ikna etmeniz veya iletişim sürecini yönetmeniz gerekmez. Potansiyel müşteriyi bulduktan sonra çalıştığınız firma olarak bizden bahsedip yönlendirmeniz yeterli olur.

İşleyiş

Satış Ortaklığı Süreci

Satış ortaklığı süreci hakkında bilgi edinin

Analiz ve Teklif

Uygun, potansiyel müşteriyi bulup bize yönlendirirsiniz. Müşteri bize ulaştıktan sonra müşterinin projesi ve talepleri hakkında detay isteriz. Uygun teklifi sunarız.

Sipariş Aşaması

Teklifimiz onaylandıktan sonra müşteriden siparişi alırız, fatura ve sözleşme aşamalarına geçeriz. Proje komplike ise, brief gibi ihtiyacımız olan ek detayları müşteriden talep ederiz.

Çalışma ve Revize/Test

Çalışma sürecine başlarız ve çalışmayı hedef sürede tamamlarız. Çalışma bittikten sonra raporu Google Drive üzerinden müşteriye iletiriz. sürede tamamlarız. Google Drive aracılığıyla raporu iletiriz. Ardından çalışma öncesi belirlenen gün boyunca revize/test sürecine gireriz. Bu süreçte müşteriden revize taleplerini alır ve gerçekleştiririz. Çalışmanın stabilitesini test ederiz.

Komisyon Ödemesi

Revize ve test süreci tamamlandıktan sonra 3 iş günü içerisinde komisyon ödemeniz gerçekleştirilir.

Satış Ortaklığı Formu

Bizimle satış ortaklığında bulunmak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa süre içerisinde size ulaşacağız.

  Bize Ulaşın

  Dijital Potansiyelinizi Keşfedin!

  Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurmanız yeterli. Uzman ekibimiz hızlıca dönüş sağlayacak.

   Yenilikçi Çözümler

   Web sitenizin hak ettiği performansı görmek için yenilikçi çözümlerimizle tanışın.

   Yanıtla
   1
   Whatsapp Destek Hattı
   Merhaba!
   Onur Özden Web Çözümleri müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için bu mesajı yanıtlayın.