En iyisini isteyenlere özel tamamen Google SEO uyumlu, tam kapsamlı SEO Paketleri ve yüksek etkili Backlink Paketleri ile tanışın. Kısa süreli 20% ilk sipariş indiriminden yararlanmak için bize ulaşın!
cta-pattern

Satış Ortaklığı

İş Birliği

Satış Ortaklığı Programı

Onur Özden Web Çözümleri satış ortaklığı programıyla yönlendirdiğiniz her müşteriden aldığımız ilk işten komisyon kazanabilirsiniz. Üstelik pazarlama veya yazılım alanında bilginiz olması veya müşteriyle uzun uzun yazışmanız, müşteriyi ikna etmeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken ulaştığınız potansiyel müşteriye bizden bahsedip iletişim bilgilerimizi vererek bize yönlendirmeniz!

Online Ek Gelir
Potansiyel müşterileri bulup yönlendirerek internet üzerinden ek gelir kazanın
Hızlı ve Basit
Yazılım ve pazarlama bilgisi gerekmeden sadece potansiyel müşterileri bulup bize yönlendirerek komisyon kazanın
Referanslarımız

Bizi Keşfedenler

Başarılı çözümlerimizi keşfetmiş müşterilerimizin Onur Özden Web Çözümleri hakkında yorumlarını inceleyin!

Muhammed Bagdat
Muhammed Bagdat
29/10/2023
Onur beyden ikinci defa hizmet alıyorum. İletişimi, çözüm odaklı oluşu, zamanında teslim etmesi ile memnuniyetim üst düzeydedir. Teşekkür ederim.
Çorum Yayla Haber Gazetesi
Çorum Yayla Haber Gazetesi
12/09/2023
Onur Bey, bilgi birikimi ve çözüm odaklı çalışmalarıyla websitemize oldukça yardımcı oldu. Bu sektörde işini hakkı ile yapan ender tanıştığım insanlardan birisidir. Uzun süredir kendisi ile çalışıyoruz, bu süre zarfından sitemiz ile yakından ilgilenip çok büyük değerler kattılar. Başarılarınızın devamını dilerim...
Bülent Vatansever
Bülent Vatansever
17/08/2023
Onur bey'e teşekkürler. Her konuda çok yardımcı oldu.
Bilal Eroğlu
Bilal Eroğlu
19/07/2023
Sitemiz için hizmet almaktayız. Kendisi işinde uzman ve her sorunumuza pratik çözümler sundu. Onur Bey'e emekleri için teşekkür ediyoruz.
Cemal Özçeli̇k
Cemal ÖZÇELİK
03/07/2023
Onur Bey işinde çok başarılı ve deneyimli. Web sitemizdeki tüm sorunları çözerek panelin we web sitenin gerçek anlamda hızlanmasını sağladı ve tüm işlerimizi kolaylaştırdı. Çalışma sonunda detaylı raporlaması ve yapılan değişikliklere kadar kayıt altına alındığını görmek bizi çok mutlu etti. Anketlerimizde müşterilerden de olumlu geri dönüşler alıyoruz. Dürüst ve güvenilir bir insan, herkes gönül rahatlığıyla çalışabilir ve profesyonel bir hizmet alabilir.
Musa Çetiner
musa çetiner
08/05/2023
Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
Serpil Aydogdu
Serpil Aydogdu
17/04/2023
Gerçekten çok değerli bir insan çok bilgili bütün sorularıma aynı anda cevap verdi birçok konuda yardımcı oldu.
Fatih Çelik
fatih çelik
06/04/2023
Yaptıgım iş dolayısıyla Onur hocamla düzenli olarak çalışıyorum. Şu ana kadar aldıgım hizmetlerde inanılmaz memnun kaldım. Nazik,kibar ve işinin ehli bir insan. Başarılarının devamını diliyorum.
Cihangir Tören
Cihangir Tören
06/04/2023
Onur hocamdan site hızlandırma işlemi için hizmet satın aldık ve sitem mükemmel hızlı bir şekilde açılıyor. Her şey 10 numara çok teşekkür ederim.

Neden Satış Ortağı Olmalısınız?

Onur Özden Web Çözümleri'nin satış ortaklığı programına katılarak, internet üzerinden ek gelir kazanma imkanını değerlendirebilirsiniz. Satış ortaklığı programımız sayesinde yönlendirdiğiniz her müşteriden aldığımız ilk işten yüzdelik oranda komisyon kazanırsınız. En önemlisi, pazarlama veya yazılım bilgisi gerektirmez, müşteriyi ikna etmeniz veya iletişim sürecini yönetmeniz gerekmez. Potansiyel müşteriyi bulduktan sonra çalıştığınız firma olarak bizden bahsedip yönlendirmeniz yeterli olur.

İşleyiş

Satış Ortaklığı Süreci

Satış ortaklığı süreci hakkında bilgi edinin

Analiz ve Teklif

Uygun, potansiyel müşteriyi bulup bize yönlendirirsiniz. Müşteri bize ulaştıktan sonra müşterinin projesi ve talepleri hakkında detay isteriz. Uygun teklifi sunarız.

Sipariş Aşaması

Teklifimiz onaylandıktan sonra müşteriden siparişi alırız, fatura ve sözleşme aşamalarına geçeriz. Proje komplike ise, brief gibi ihtiyacımız olan ek detayları müşteriden talep ederiz.

Çalışma ve Revize/Test

Çalışma sürecine başlarız ve çalışmayı hedef sürede tamamlarız. Çalışma bittikten sonra raporu Google Drive üzerinden müşteriye iletiriz. sürede tamamlarız. Google Drive aracılığıyla raporu iletiriz. Ardından çalışma öncesi belirlenen gün boyunca revize/test sürecine gireriz. Bu süreçte müşteriden revize taleplerini alır ve gerçekleştiririz. Çalışmanın stabilitesini test ederiz.

Komisyon Ödemesi

Revize ve test süreci tamamlandıktan sonra 3 iş günü içerisinde komisyon ödemeniz gerçekleştirilir.

Satış Ortaklığı Formu

Bizimle satış ortaklığında bulunmak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa süre içerisinde size ulaşacağız.

    Yanıtla
    1
    Whatsapp Destek Hattı
    Merhaba!
    Onur Özden Web Çözümleri müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için bu mesajı yanıtlayın.