cta-pattern

WordPress Hız Optimizasyonu

WordPress Hız Optimizasyonu

Garantili WordPress Hız Optimizasyonu Hizmeti

WordPress Hız Optimizasyonu hizmetinde siteniz için 500% hız artışı faydası garantisi sunuyoruz. 2020'den beri 500'den fazla web sitesi için hız optimizasyonu hizmeti sunduk. Optimizasyonda siteniz için tüm deneyimlerimizi ve bilgilerimizi incelikle kullanarak mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Deneyin ve görün!

Eklenti Lisansı Dahil
WordPress Hız Optimizasyonu hizmetlerimize orijinal eklenti lisansı dahildir
Fayda Garantili Hizmet
Öncesi ve sonrası videolarıyla fayda garantili hizmet sunuyoruz
Özel Kodlamalar
Özel kodlamalarla sitenizi maksimum seviyede hızlandırıyoruz
Core Web Vitals Odaklı
Core Web Vitals (Önemli Web Verileri) odaklı çalışma yapıyoruz
Referanslarımız

Bizi Keşfedenler

Başarılı çözümlerimizi keşfetmiş müşterilerimizin Onur Özden Web Çözümleri hakkında yorumlarını inceleyin!

Mazii
mazii
04/03/2024
Onur Beyle uzun suredir calisiyorum ve gercekten isini seven ve ozenle yapan birisi bunun icin kendisine tesekur ediyorum.
Oyuncustore
OYUNCUSTORE
02/03/2024
Websitemiz için Onur Bey'den hizmet aldık şuana kadar sitemize yaptığımız en iyi yatırım bu hizmetti. Kendi sitesine çalışır gibi çalışması ve sizler için en iyisini düşünmesi cidden bu piyasada bulunmaz nimet olarak düşünüyorum. Verdiği hizmet için teşekkür ederim çalışacak arkadaşlara önerim işinin ehli birisi gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.
Ela Bunar
ela bunar
24/02/2024
Onur beyin yardımlarıyla backlink ve dış seo desteği aldık. yardımlarına teşekkürler.
Nuray Feimova
Nuray Feimova
30/01/2024
Onur bey, alanında çok başarılı biri. Web sitemizi en mükemmel ve uzman şekilde hazırladı. Zamanında teslim edilmesi ayrıca beni çok memnun etti.
Kemal Özcan
Kemal Özcan
28/01/2024
Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, istediğim tarzda bir tasarım gerçekleştirdi, çok teşekkür ediyorum.
Bekir Güler
Bekir Güler
15/01/2024
Onur Bey Türkiyenin yetiştirdiği SEO uzmanlarından biridir. İş ahlakı, prensibi iletişimi dahi web sitelerinin arayıp bulamadığı ender insanlardan biri ayrıca iş takibini sürekli yapıp hizmet verdiği web sitelerine en iyi şekilde hizmet etmeyi kendine şiar edinmiştir. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Muhammed Bagdat
Muhammed Bagdat
29/10/2023
Onur beyden ikinci defa hizmet alıyorum. İletişimi, çözüm odaklı oluşu, zamanında teslim etmesi ile memnuniyetim üst düzeydedir. Teşekkür ederim.
Çorum Yayla Haber Gazetesi
Çorum Yayla Haber Gazetesi
12/09/2023
Onur Bey, bilgi birikimi ve çözüm odaklı çalışmalarıyla websitemize oldukça yardımcı oldu. Bu sektörde işini hakkı ile yapan ender tanıştığım insanlardan birisidir. Uzun süredir kendisi ile çalışıyoruz, bu süre zarfından sitemiz ile yakından ilgilenip çok büyük değerler kattılar. Başarılarınızın devamını dilerim...
Bülent Vatansever
Bülent Vatansever
17/08/2023
Onur bey'e teşekkürler. Her konuda çok yardımcı oldu.

Neden Onur Özden Web Çözümleri

WordPress Hız Optimizasyonu süreçlerinde sitenizin gizli sekmeden ve Google PageSpeed'ten öncesi ve sonrasını ekran videosu alıyoruz. Çalışmalarımızda daima orijinal lisanslı eklenti kullanıyoruz. İlgili optimizasyon paketlerimizde özel kodlamalarla sitenizi ekstra olarak hızlandırıyoruz

WordPress Hız Optimizasyonu

500% Hızlandırma Garantili
Optimizasyon Paketleri

Siteniz için 500% hız artışı ve fayda garantili WordPress Hız Optimizasyonu hizmeti satın alın!

WP Optimizasyon
₺4000 ₺3000
20% İndirim

Klasik optimizasyon. Google PageSpeed mobil puanının ve gerçekteki hızın yükselmesi. Hızlı açılan site ve daha yüksek puanlar

Hilesiz, 100% gerçek hız
Orijinal lisanslı eklenti
Mobil ve masaüstünde hız artışı garantisi
Minimum 200% veya daha fazla hız artışı garantisi
WP Optimizasyon Elite
₺10.000 ₺8000
20% İndirim

Blog, kurumsal ve e-ticaret sitelerinde Google PageSpeed mobil ve masaüstünde istisnasız 80+ puan. Çok hızlı açılan site ve mutlu kullanıcılar

Hilesiz, 100% gerçek hız
Cloudflare CDN konfigürasyonu
Orijinal lisanslı eklenti
Özel kodlamalar ve stratejiler
CLS çözümü için özel kodlamalar
Mobil ve masaüstünde 80+ puan ve 1,5 saniye gerçekteki hız garantisi
Minimum 300% veya daha fazla hız artışı garantisi
WP Optimizasyon Elite Plus
₺12.500 ₺10.000
20% İndirim

Blog, kurumsal ve e-ticaret sitelerinde Google PageSpeed mobil ve masaüstünde istisnasız 90+ puan. Jet hızında site ve 100% mutlu kullanıcılar

Hilesiz, 100% gerçek hız
Cloudflare CDN konfigürasyonu
Orijinal lisanslı eklenti
Özel kodlamalar ve stratejiler
CLS çözümü için özel kodlamalar
Adsense: CLS sorunu olmadan reklam yerleşimi
Mobil ve masaüstünde 90+ puan ve 1 saniye ve altı gerçekteki hız garantisi
Minimum 500% veya daha fazla hız artışı garantisi
Merak Ettikleriniz

Sık Sorulan Sorular

WordPress Hız Optimizasyonu paketlerimiz ve süreç hakkında bize en fazla ulaşan soruları yanıtladık.

Evet. Satın aldığınız paketteki hedeflere ulaşma garantisini sunuyoruz. Başarı garantisi uygun hosting/sunucu koşullarının mevcut olduğu durumda geçerlidir. Sitede aşırı kaynak tüketimi varsa çalışmaya başlamadan önce admin paneli/veritabanı optimizasyonu adlı harici özel çözüm teklifi sunuluyor. Eğer hostinginizin kaynakları siteniz için yetersiz kalıyorsa, hosting değişimi için uygun hostinge geçmeniz gerekebilir.

Teslim süresi 2-6 iş günü arasındadır. Net süre satın alınan pakete göre değişkenlik gösterir. 

Çalışmada kullanılan ücretli eklentilerin lisansları tamamen orijinaldir. Lisanslar sipariş tarihinden itibaren 1 yıl boyunca bizim tarafımızdan sağlanır. 1 yıl sonra yüksek yenileme ücretleri ödememek için bize ulaşarak uygun fiyatlarla yenileyebilirsiniz.

Hayır, tasarım ve işlevlerde kayda değer, kritik bir değişiklik olmayacak.

Tüm sayfalarınız ve kritik görseller hariç tüm görselleriniz optimize ediliyor. Çalışma sonrasında siteye eklenen her yeni sayfa, yazı, mevcutsa ürün ve ortam kısmına eklenen her yeni görsel otomatik olarak optimize ediliyor. Bir yazılımcıya bağlı kalmıyorsunuz. Sitenizin işlevlerinde ve tasarımında kalıcı bozulma olmaz. Çalışmadan kaynaklı bir sorun tespit ederseniz, çalışma tamamlandı olarak işaretlendiğinden itibaren tarafımızca belirlenmiş test süreci içerisinde ücretsiz destek sunuyoruz.

Çalışma tamamlandığında çalışmanın kalıcı olması için dikkat etmeniz gereken tüm etkenleri size detaylı bir şekilde iletiyoruz. Beraberinde çalışma ile ilgili kapsamlı bir bilgilendirme sunuyorum. Dolayısıyla çalışmada dikkat etmeniz gereken etkenlere uyduğunuz sürece çalışma kalıcı olacak.

Evet. Çalışma öncesi ve sonrası sitenizin ön yüzünün performansının (google pagespeed ve chrome devtools testleri ile) ekran videolarını paylaşıyoruz. Beraberinde çalışma öncesi ve sonrası puanları, açılma sürelerini ve gerekli bilgilendirmeler ile dikkat etmeniz gerekenleri döküman şeklinde size iletiyoruz.

Gerekli Giriş Bilgileri:

Not: Lütfen hesaplarda çalışma süresince iki adımlı doğrulama kapalı olsun. Giriş bilgilerini email adresimize iletebilirsiniz: kurumsal@onurozden.com.tr

1) WordPress kullanıcı giriş bilgileri (admin yetkisindeki bir kullanıcı, isteğe bağlı olarak çalışmaya özel yeni bir kullanıcı oluşturabilirsiniz)

2) Hosting kontrol paneli giriş bilgileri (örnek: cpanel, plesk, directadmin vb.) Not: firmadaki müşteri paneli değil, hosting hizmetinizdeki hosting kontrol paneli gerekli

3) CloudFlare kontrol paneli giriş bilgileri (mevcut değilse ücretsiz olarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz)

Not: Domaininiz CloudFlare’e bağlı değilse nameserver adreslerini değiştirmeniz gerekecek.

Çalışmada yapılan işlemler siteye özel olduğu ve emek ile zaman harcandığı için sipariş sonrası iade söz konusu değildir. Siparişi geçerek bunu kabul etmiş olursunuz. İade politikamız hakkında detaylı bilgi edinmek için Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İptal ve İade Politikası sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. 

Evet. Kredi kartı ile herhangi bir ülkeden online ödeme yapabilirsiniz.

Adsense’li sitelerde Adsense kaynaklı CLS sorunu olabiliyor. Bu durumda WP Optimizasyon Elite Plus paketi kapsamında reklam yerleşimini CLS sorunu olmadan performans odaklı olarak yapıyoruz. Fakat bu işlem Adsense gelirlerinizi bir miktar düşürebilir. Buna istinaden Adsense gelirlerinizin dengesini korumak için çalışma ücretine ek 2500 TL’ye Adsense için özel reklam eklentisi alabiliyorsunuz.

Evet. Çalışmamızda hem gerçekteki hızı hem de Google PageSpeed puanlarını (lab verileri) arttırıyoruz. Her optimizasyon paketinde ilgili hedeflere garantili olarak ulaşıyoruz.

WP Optimizasyon paketlerini kısaca karşılaştırmamız gerekirse şu tabloyu sunabiliriz;

 • WP Optimizasyon:
  Sadece eklenti ile temel optimizasyon paketidir. Cloudflare CDN optimizasyonu dahil değil. Özel kod düzenlemeleri dahil değil. LCP/FCP/CLS değerleri için özel bir çalışma yok. Sitenizin gerçek anlamdan en az 2 kat hızlanacağının before-after videolarıyla garantisi var. Kapsamlı döküman ve rapor imkanı sunuluyor. Teslim süresi 1-3 iş günü.
 • WP Optimizasyon Elite:
  Kapsamlı optimizasyon paketi. Özel düzenlemeler dahil. CLS için özel kodlamalar var. Sitenizin gerçek anlamda en az 300% kat hızlanacağının before-after videolarıyla garantisi var. Kapsamlı döküman ve rapor imkanı sunuluyor.
  Çalışma teslim süresi 3-5 iş

 • WP Optimizasyon Elite Plus: En kapsamlı optimizasyon paketi. Özel düzenlemeler dahil. LCP/FCP/CLS vb. değerler için özel kodlamalar var. Sitenizin gerçek anlamda en az 500% kat hızlanacağının before-after videolarıyla garantisi var. Kapsamlı döküman ve rapor imkanı sunuluyor.
  Çalışma teslim süresi 4-6 iş günü

İşleyiş

Hizmet Süreci

Teklif

Talepler incelenir ve teklif sunulur

Hizmet Sırası

Siparişten sonra hizmet sıraya alınır

Çözüm

Etkili çözümler gerçekleştirilir

Rapor

Rapor ile beraber hizmet teslim edilir

Sıradan Olma, Ayrıcalıklı Ol

Müşterilerimizin projelerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Ayrıcalıklı çözümler için bize ulaşın
İletişime Geç
Bu İçeriği Oylayın:
Toplam Oy Sayısı: 1056 İçerik Puanı: 5
Bize Ulaşın

Dijital Potansiyelinizi Keşfedin!

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurmanız yeterli. Uzman ekibimiz hızlıca dönüş sağlayacak.

  Yenilikçi Çözümler

  Web sitenizin hak ettiği performansı görmek için yenilikçi çözümlerimizle tanışın.

  Yanıtla
  1
  Whatsapp Destek Hattı
  Merhaba!
  Onur Özden Web Çözümleri müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için bu mesajı yanıtlayın.