fbpx
WordPress Dersleri

WordPress Uzmanı: Onur Özden | WordPress Uzmanı’na Ulaş

WordPress, günümüzün en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. WordPress uzmanı sayesinde kaliteli web sitelerine sahip olabilirsiniz. WordPress ile kurumsal site, e-ticaret sitesi, portfolyo/freelancer sitesi, blog sitesi gibi birçok farklı alanda profesyonel web sitesi hazırlanabilir.

WordPress Nedir?

WordPress, PHP programlama diliyle yazılmış bir CMS’dir. (İçerik Yönetim Sistemi). Dünya üzerinde aktif olarak hizmet veren web sitelerinin çoğu WordPress altyapısını kullanmaktadır. Ücretsiz ve açık kaynak kodlu olması sayesinde geliştirilmeye elverişlidir. WordPress sıklıkla aldığı güncellemeler ile daha da güçlenirken tema ve eklenti yapımcılarına da kolaylıklar sağlamıştır. Aradan geçen uzun zamanlar sonrası günümüze baktığımızda WordPress için on binlerce tema ve eklenti yazılmıştır. Temalar ile site tasarımı yapılırken eklentiler ile de site işlevselliği arttırılabilir. WordPress uzmanı sayesinde blog sitesi, haber sitesi, kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi gibi aklınıza gelebilecek tüm sektörler için her türlü profesyonel web sitesine sahip olabilirsiniz.

WordPress Uzmanı

Her alanda olduğu gibi WordPress altyapısı için de uzmanlar mevcuttur. Bu uzmanlar sizin için tüm WordPress işlemlerini halleder. WordPress alanındaki deneyimlerini müşterilerine hizmet olarak sunan WordPress uzmanları, site kurulumunun başından sonuna kadar sizlere yardımcı olurlar. WordPress ile kolaylıkla bir site sahibi olabilirsiniz. Fakat gerçek anlamda profesyonel bir web sitesine sahip olmak için bir WordPress uzmanı ile çalışmanız gerekmektedir. WordPress uzmanının yapacağı teknik yapılandırmalar siteniz için çok önemlidir.

WordPress Uzmanı Ne Yapar?

WordPress uzmanı, ihtiyacınıza yönelik olan web sitesini WordPress aracılığı ile kurar ve size anahtar teslim olacak şekilde teslim eder. Ayrıca siteniz için gerekli optimizasyon ve SEO ayarlarını da yapan WordPress uzmanı, web sitenizin sağlık durumunu da iyileştirir. Talepleriniz doğrultusunda sizler için uygun eklentileri bulup en ince ayrıntısına kadar ayarlayan WordPress uzmanı sayesinde siteniz çok daha işlevsel hale gelebilir.

WordPress Uzmanı Onur Özden

WordPress uzmanı Onur Özden’in uzmanlığında bir web sitesine sahip olarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Kullanıcı odaklı çalışma prensibiyle web sitenize giren ziyaretçileri memnun etmeyi amaçlayan Onur Özden, sizler için harika bir WordPress uzmanı seçimi olacaktır.

WordPress Hizmetleri

Onur Özden Web Çözümleri olarak WordPress alanında anahtar teslim website, seo, backlink, hız optimizasyonu, güvenlik optimizasyonu, hata ayıklama ve özelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz WordPress hizmetlerini incelemek için WordPress hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

WordPress Uzmanı Olarak Neden Onur Özden’i Tercih Etmelisiniz?

Piyasadaki onlarca WordPress uzmanı arasından neden Onur Özden’i tercih etmeniz gerektiğini sizlere şu maddelerde anlatabiliriz;

 • Hiçbir çalışmada warez-korsan tema veya eklenti kullanılmaz.
 • 100’den fazla işletmeye çözüm sağladık, birçok referansımız var.
 • Size yavaş ve verimsiz sitelerden kurtarıyoruz, hızlı ve SEO uyumlu responsive web sitesine sahip olma imkanı sunuyoruz.
 • Tüm çalışmalarımız yasal sınırlar çerçevesinde.
 • Tecrübeli ekibimiz sayesinde projenizi kendi projemiz gibi benimsiyoruz.
 • Adınıza veya firmanıza fatura kesilir.
 • Sözleşme imkanı var.

WordPress Uzmanı ile İletişime Geç

WordPress uzmanı ile direkt olarak iletişime geçmek için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Alternatif olarak iletişim sayfasını ziyaret ederek iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.   Bu İçeriği Oylayın:
  Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 5
  Onur Özden

  Yazar

  Onur Özden

  Bir Yorum Bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  X

  Hemen Teklif Alın

  profesyonel
  çözümler

  Kurumsal Yazılım Firması mı Arıyorsunuz?
  Bilgi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli çözümlerimizle tanışmak için formu doldurmanız yeterli.

  Yanıtla
  Whatsapp Destek Hattı
  WordPress Uzmanı Onur Özden ile iletişime geçmek için yanıtla butonuna tıklayın.